Różne takie ...........

2012-08-25 12:53

I już po obozach !! Były zawodzenia ( Justyna Twojego nikt nie przebije !! ), były łzy, było smutno po odjeździe.

Teraz cisza, mało jedzenia schodzi na posiłek ( Juleńko i Weroniko oraz Basiu to nie o Was : ))))))), mało pracy, okropnie nudno !!!!!!!!!!!

Siedzimy z Zuzieńką przy kawie i Was wspominamy. I naprawdę żałuję, że nie zdążyłam założyć tej Księgi Odwiedzin pisanej !!!!!!!!

Ale spoko, już coś wymyślam, już planuję !!!!

Teraz tylko doprowadzam do porządku i ulepszam pokoje dla Was oraz trzeba przed zimą postawić drugą stajnię, bo Kiara w końcu zeżre Kapri, a Percy mnie wykończy!!!

A właśnie! Miałam maila od osoby, która nie chciała się przedstawić, że mamy zabiedzone konie. Myślę, że patrzyła na naszą Kapri, bo ona  -jak mawia Adam nasz weterynarz -gdybym mnie wiedział jakiego wampira karmi, to nadawałaby się do interwencji. Czasami warto się dowiedzieć bliżej coś o koniach a nie wydawać osąd.

Koń może mieć taką budowę i nie ma znaczenia ile dostanie jeść, a przecież nie chodzi nam o to by konia przebiałkować, ochwacić czy też zrobić inną krzywdę przekarmiając. Gdy się hoduje konie ( ja to teraz wiem po Kapri ), nie zawsze ma się wpływ na jego wygląd, choćby nie wiem co się robiło !!

Pocieszające jest to, że inne konie są naszą wizytówką :))

Od jutra biorę się za wrzucenie reszty zdjęć, są super !!!!!!!

Zaczynam odczuwać nadmiar kotów znów :)))))

www.kochamwies.pl