Ciekawostki regionalne :))

2012-03-27 06:53

Czytałam ostatnio w gazecie o wyczynie naszych miejscowych bandytów, stali się nimi na jeden wieczór  ( właśnie Wiedźmin wskoczył mi na plecy i usilnie próbuje dotknąć klawiatury, niedoczekanie ).

Wracając do bandytów. Trzech ( lub dwóch ) młodych mężczyzn z powiatu poddębickiego wracając z dyskoteki, podjechało na stację benzynową w okolicach Uniejowa.

Ponieważ brakowało im paliwa by dojechać do domów ( pieniędzy też brakowało po zabawie ... ) uprosili sprzedawcę by im zatankował za 20 złotych, a oni potem oddadzą. Litościwy sprzedawca zatankował, wcześniej spisując ich z dowodów, żeby wiedzieć kogo ewentualnie ma ścigać jak chłopcy dostaną amnezji. I tu całe clou sytuacji :))

Ja to po tym artykule dochodzę do wniosku, że mężczyźni naprawdę nie mają mózgu w głowie, oczywiście w żadnym wypadku nie dotyczy to mężczyzn, którzy odwiedzają moją stronę :))).

Albowiem młodzi chłopcy, rozochoceni dyskoteką i życzliwością sprzedawcy, wtłukli temuż to sprzedawcy, ukradli 3. 000 złotych i odjechali w nieznanym kierunku. 

A nie ...... wróć! Kierunek był znany, gdyż zostawili swoje dane spisane z dowodów na widocznym miejscu.

Jakież musiało być ich zdziwienie, gdy o poranku pojawili się mundurowi. Widok ich min musiał być bezcenny.

Należy współczuć jedynie sprzedawcy, bo po raz kolejny wychodzi, ŻE KAŻDY DOBRY UCZYNEK MUSI BYĆ UKARANY!!!!!!

I tym "miłym akcentem" żegnam się z Wami do jutra.

www.kochamwies.pl