Książka odwiedzin

Data 2014-07-11
Dodał Matka
Temat Re:Obóz konny u was to porażka!

Witam. Moja córka była na obozie u Rudej Wiedżmy. I mimo, ze jestem z natury dosyć krytyczna - nie mam zastrzezeń. Tym bardziej, że moja córa jest raczej nieśmiała i trudno nawiązuje kontakty z rówiesnikami, a mimo to nie czuła sie osamotniona i nie chciała wracać do domu.

Data 2016-07-13
Dodał Obozowiczka
Temat Re:Obóz konny u was to porażka!

No muszę się zgodzić. Byłam tam 12 dni. 3 dni nie jeździliśmy wcale no bo 2 niedziele i jak pojechaliśmy na termy to przecież jakby jazda była to nwm co by się stało. 2 h dziennie? Yhym. Były takie 2 dni gdzie jeździłam 2× po pół godziny rano i wieczorem reszta dni 30 minut jazdy. Nie wspominając za cały czas na lonży... ja i koleżanka z pokoju zastanawiałyśmy się czemu rano tak zimno a tu się okazuje że dziura w drzwiach. Telefon zabrany na 24 godziny przez KABLOWANIE!!! A dziewczyna która została przyłapana i 17.00 już o 20.00 miała telefon spowrotem bo "ja to mam latarkę w telefonie". Nawet głupiego drąży do fikołków! Głupiej huśtawki. O 6.30 do 7.00 lekcja A potem tylko w pokoju z muchami siedzieć. Słodycze ginące z szafek! Winnych brak ;-; od 20 do 22 ciepła woda!!! No lekka przegiętka. Koleżanka spadła z konia bardzo bolała ją taką była propozycja jechania na rentgen. I co?! Śmieszny tekst z ust pana Marka "sama z nią jedź! Mi się nie chce" A jakby jednak ręka była złamana? Było ognisko. W tym samym czasie miałam wachte. Wracam z koleżanką a w garnku jedna mała kiełbaska. No to się najadłyśmy. Jeśli ktoś lubi gnić w pokoju to spoko. Ale dla mnie to była strata hajsu. Aha jeszcze jedno. Termy w uniejowie?! Gdzie tam. Zapłacone ale po co tam jechać? Przecież dzieci doskonale się bawią gnijąc w pokojach. I do tego " koleżanki z pokoju obok" które darła się na nas żebyśmy sprzątały za nie WC!!! Czy ja przyjechałam na obóz sprzątać kibel bo współlokatorkom sie nie chce? Bardzo nie polecam. Porażka porażka...

Data 2016-08-27
Dodał Monika, też obozowiczka
Temat Re:Re:Obóz konny u was to porażka!

W niedzielę przyjeżdżasz i są sprawy organizacyjne. takie są przepisy, musisz wiedzieć wszystko co można co nie, żeby ci głupiego łba koń nie zeżarł. Podstawa BHP.
Gdzie ten Uniejów, termy Poddębice i były, bo byłam na wszystkich turnusach.
Zakaz telefonów jest na wszystkich obozach na jakich byłam. Brak szacunku, zajęcia teoretyczne, a ty w telefon ćwoku? Nie wierzę, by Pan Marek olał dziwczynę, widziałam co robił jak Julka rękę złamała.Żarcia zostawało, a ty biedaku się nie najadłaś. Smuteczek .. Pani Agnieszka nigdy nie zabiera telefonów za " kablowanie"a wręcz wysłuchuje krytyki bo chce coraz lepsze obozy prowadzić. A o kibel to każdy musi dbać. Nie mam mamusi, która po tobie sprzątnie jak zasrasz łazienkę!!!!!!!! Puknij się w głowę!!!!!!

Data 2016-08-30
Dodał Obozowiczka
Temat Re:Re:Re:Obóz konny u was to porażka!

Trochę szacunku. Czy powiedziałam coś o bhp i organizacji? Nie. Poza tym to moja opinia. W uniejowie nie byłam jakoś :/ a co do tej ręki to nie kłamie. I nie życzę sobie żebyś na mnie krzyczał/a/o :) pozdrawiam

Data 2016-08-30
Dodał .
Temat Re:Re:Re:Obóz konny u was to porażka!

Nie ćwoku nie ćwoku wypraszam sobie. Teoria nie trwa cały dzień :) A co do "zaginionych" żelków, ciastek i rurek z kremem waniliowym to pozdrawiam osoby które to zrobiły :) dobre było co? Też je lubię i akurat wzięłam że sobą na obóz żeby coś przekąsić :) A co do kiełbasek to nie dziw się że razem z koleżanką nie najadłyśmy się jedną sztuką :3 pozdrawiam i dziękuję za tak ciepłe słowa pomimo tego że wogóle się nie znamy ^^ buźka

Data 2016-08-31
Dodał Monika
Temat Re:Re:Re:Re:Obóz konny u was to porażka!

No to chyba nie do Pani Agnieszki te pretensje!!!!! Żelki Ci ktoś zeżarł? To miej pretensje do tego co zeżarł!!! Uważasz, że zrobiła to Pani Agnieszka? Cha, cha, cha. Chodzi po nocy i wybiera ludziom żarcie z szuflad!!!!!! Cha, cha, cha.
Jakoś na stronie nie ma Uniejowa!!!! Więc nie wie skąd ci się on wziął!!!
I nigdy nie ma tak, że zabraknie jedzenia, jak nie masz tych kiełbasek to dostaniesz coś innego.
Nie pozdrawiam ćwoka ( nie wiem jak masz na imię cha, cha )

Data 2016-08-31
Dodał Kasia, obozowiczka od dawna
Temat Re:Re:Obóz konny u was to porażka!

Że też się ludziom nie znudzi.. Co do basenów to nie ma jak się wszystko przespi czy w telefonie przesiedzi. Na każdym obozie jest zakaz telefonu. A że jedzenia brakło... No nie powiedziałabym- sama jestem osobą baaardzo dużo jedzącą (Pani Agnieszka może potwierdzić) i nigdy tam głodna nie chodziłam. Trzy tygodnie temu na obozie dziewczynka spadła z konia. Bolała ją ręka. Do szpitala oczywiście że pojechała, okazało się ze złamana. Dostała potrzebna opiekę, współczucie ale żeby podnieść jak jakoś na duchu zartowalismy z nią, że bardzo ładne loty uskuteczniala itp. Pan Marek jest mistrzem żartów, więc nie powinno się brać wszystkiego co mówi na poważnie. Dziura w drzwiach? A co jeśli w każdych drzwiach jest jakaś nieszczelność? A co jeśli pajaczek wejdzie? A muchy to niby skąd? Może wypadałoby jednak czasem posprzątać? W każdym ośrodku o czystość dbać należy. Nie ma pokojowek które tyłek podetra, samemu trzeba rękawy zakasac. Coś dziwnego? No nie sądzę. A co do jazd to w tej wypowiedzi widać że bardzo lubisz jeździć w deszczu żeby później móc powiedzieć "jestem przeziebiona bo kazali nam jeździć w deszczu!". I tak źle i tak niedobrze. A jeśli w upale to w drugą stronę. Jak nie urok to sraczka. A z drugiej strony- czy rozsądnym jest kazać koniom chodzić pod dzieciakami przy takiej pogodzie? Nie! Wiedzialabys gdybyś uważała na teoretycznych. A że lonza.. no to już kwestia umiejętności, pozostawienia bez komentarza bo nie mam cierpliwości do tej odmiany głupoty. "Skacze parkury 120!" Jak się okazuje zakłusować nie umie... Jeśli ci koleżanko nie pasowało, to czemu nie mówiłaś? Gdybyś sama się zachować umiała to by było świetnie. Może to właśnie Ty byłaś tą porażką?

Data 2016-09-27
Dodał ...
Temat Re:Re:Re:Obóz konny u was to porażka!

Jeśli chodzi o lonżę to podczas niej nie nauczyłam się praktycznie nic (no ok zostałam wymęczona młynkiem przez panią Kaję xD pozdrawiam) a jak zapisałam się do szkółki w łasku to po dwóch miesiącach jazdy już sama galopowałam teraz uczę się skakać :)

Data 2016-09-27
Dodał ...
Temat Re:Re:Re:Obóz konny u was to porażka!

A to że mi się akurat nie zbyt podobało to jest wyłącznie kwestia gustu i preferencji. To że większości podoba się to, OK nie moja sprawa szanuję to. Ale ja byłam i swoje wiem i widziałam. Nie chcę nikogo w ten sposób obrazić a w szczególności P. Agnieszki. A i jeszcze jedno. Skąd wzięłaś cytat "skacze parkury 120"???

Data 2014-06-23
Dodał Danuta i Bogusław
Temat Warsztaty serowarskie

Zorganizowanie warsztatów serowarskich w Pani gospodarstwie to był świetny pomysł. Dla nas, mieszczuchów, była to znakomita odskocznia od zgiełku miasta do oazy ciszy i spokoju. Zdobyta wiedza i obcowanie z naturą okazało się bezcenne. Będziemy śledzić na jaki pomysł jeszcze Pani wpadnie:) Pozdrawiamy!