Książka odwiedzin

Data 2014-12-16
Dodał Justyna Kowalczyk
Temat Teren

Tereny do jazdy WSPANIAŁE !!!!
Las magiczny a drogi do galopu cudowne. Pod warunkiem, że Ruda nie dosiada Ascary !!
Wtedy jak w pogoni za ogonem byle go nie zgubić.
To druga stajnia, w której widziałam tak zdyscyplinowane i spokojne konie.
Żadnego wyrywania się czy kopania. Jedno głośne : Noo !! Rudej stawia je na baczność.
Widać, że dużo z nimi pracuje.
Polecam.
A te tereny ... wrócę dla nich i dla Areny

Data 2014-12-16
Dodał RW
Temat Re:Teren

Pani Justyno, ale ku informacji gawędzi nie jest Pani TĄ Justyną K.

Data 2014-09-22
Dodał Sokołowscy
Temat Agroturystyka

Wyjątkowa atmosfera i wyjątkowi ludzie, zakochani w zwierzętach i naturze. Idealne miejsce na oderwanie się od miejskiego zgiełku i spalin. .Zwierzęta tak zaprzyjaźnione z ludźmi, że od razu chce się mieć takiego jednego u siebie...i tak oto staliśmy się właścicielami pięknego rudego kociaka o imieniu Gucio. W wakacje odwiedziliśmy kilka agroturystyk, ale tylko w tym miejscu nasze wybredne dziecko chciało zostać.
Gorąco polecamy Stajnie Rudej Wiedźmy na weekend i dłuższy wypoczynek

Data 2014-09-23
Dodał Rudzik
Temat Re:agroturystyka

Ja protestuję !!!
Marceli nie jest wredny !!!
Jest only wyjątkowy :D
I trzeba przyznać, że chłopiec w tym wieku szalenie bystry i elokwentny.
Nie będziecie mieć lekko ....

Data 2014-09-17
Dodał Ewcia
Temat Tęsknimy...

...To jakaś masakra. Nie wierze że już minęły 2 miesiące a ciągle tak brakuje mi tej atmosfery i wgl. Szczególnie porannych rozmów z p. Agniesią i wylegiwania się na słomie, szczególnie gdy trzeba przemyśleć pewne sprawy, a tych nazbierało się dużo.

Data 2014-09-09
Dodał Lucyna
Temat Moc grzybów

Dziękuję za gościnę i mile towarzystwo oraz pokazanie gdzie rosną prawdziwki.
Mąż jest zachwycony i zapowiada powrót.
Ja mam swoje trofea w koszyku, a on na aparacie fotograficznym.
Polecam, gdyż okolica piękna, ogrom zwierzyny leśnej dla miłośników, a po taką ilość grzybów nie muszę wybierać się do Puszczy.
I to co najważniejsze przemiłe i tchnące młodością towarzystwo Pani Agnieszki.
Mimo, że nogi bolą to odpoczęłam.

Data 2014-08-26
Dodał Natalka
Temat Obóz

Byłam na czwartym turnusie i było super. Pani Ruda Wiedźma jest miła, uśmiechnięta i zawsze gotowa do pomocy.Bardzo się stara żeby dogodzić wszystkim dzieciom. Instruktorka Pani Martyna jest rewelacyjna i strasznie śmieszna. A Pan Marek Łoś Super Ktoś to dopiero żartowniś. Bawiłam się tam świetnie i chcę tam wrócić za rok:-) Jedzonko pyszne i zawsze można było wziąć dokładkę.Koniki super. Pokoje czyste i zadbane. Pozdrawiam

Data 2014-08-25
Dodał Mama Julki
Temat Obóz

Julka zachwycona !!! Już rezerwuje dwa turnusy na przyszły rok. Proszę układać harmonogram zajęć, bo na innym obozie gdzie Julka była, to były tylko jazdy, a resztę dnia dzieciaki siedziały w pokojach i nawet do stajni nie mogły chodzić.
Organizacja super, proszę trzymać tak dalej. Odzywamy się jak pojawi się oferta na stronie. Pozdrowienia.
Tylko co Wy robiłyście na tych podchodach ;)

Data 2014-08-25
Dodał Mama Ewci
Temat Poobozowo

Pani Agnieszko, nie ma co ryczeć (ja wiem z RADOŚCI i wzruszenia),Ewelina do tej pory BARDZO MILE wspomina pobyt na obozie u Pani !!!!! Bawiła się świetnie a nie łatwo ją zadowolić.Pani ROBI dalej tak świetne obozy !!!!!Mimo przeciwności złośliwego losu! Pozdrawiam serdecznie.

Data 2014-08-24
Dodał Instruktor Matylda, Dodo
Temat poobozowo

W Stajni Rudej Wiedźmy pracowałam przez miesiąc, dwa ostatnie turnusy, to, co mogę rzec do moich następców, tudzież osób z którymi będę pracować to POLECAM; zostałam mile zaskoczona po poprzedniej pracy, jasny zakres obowiązków, równy podział pracy między instruktorów, cudowna atmosfera, jak coś idzie nie po myśli- załatwia się to rozmową, nikt na nikogo nie podnosi głosu, pieniądze wypłacone przed terminem- a nawet więcej, za wykazywanie zaangażowania w pracę można otrzymać dodatkowe honorarium; powiem szczerze- po pierwsze nie chciało mi się tego miejsca opuszczać, miesiąc zniknął z kalendarza zdecydowanie za szybko, ryczałam jak bóbr i wiem, że będę tam wracać; zupełnie niepowtarzalny klimat, nie spodziewałam się, że można trafić do miejsca, w którym praca będzie przyjemnością, a pracodawcy DOCENIĄ starania; jestem zachwycona, polecam pracownikom i obozowiczom oczywiście! cała kadra stara się niesamowicie, żeby dzieci czuły się z nami dobrze; PANI AGNIESZKO, PANIE MARKU- DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO!!!