Książka odwiedzin

Data 2012-06-02
Dodał Marzenapw
Temat Szkolenie Ogrody Eko

Potwierdzam, że atmosfera w tym domu jest bardzo pozytywna, odpowiednie fluidy dla zmęczonych miastem, tłumem i ludzmi.
Z pewnością jest jeszcze dużo do zrobienia, ale to co najwazniejsze już tam jest .....serce w każdym okruszku.

Data 2012-05-21
Dodał MY SZALEŃCY
Temat Impreza

Dzięki Rudziutka za świetną zabawę !!!!! I jak jeszcze raz zrobisz tyle żarcia to strzelę focha !!!! Teraz muszę mieć dietkę !!! Kochamy Cię i się domyślaj kto !!!!??? :)))

Data 2012-05-19
Dodał Jozefina.
Temat dzisiaj ...19.05.2012 wielki dzien w Stajni.

Słowo się rzekło ...kobyłka u płotu '' nastał ten Wielki dzien oficjalnego uroczystego otwarcia Stajni Rudej Wiedzmy i z tej okazcji składam życzenia aby każdy dzien byl dniem tak pieknym jak dzisiejszy.

Data 2012-05-17
Dodał Asia
Temat Rude Wiedźmowate

Tak o sobie mówi ! Jak usłyszałam jej krzyk gdy wołała psy to ciarki mi przeszły, ale .... Ona jest świetna ! Bardzo skromna ! Mówi, że nadal się uczy i głupia umrze :)))
O koniach mówi z miłością. Dom jest "babciny", taki ciepły, potrawy przepyszne !
A Ruda z aurą ciepłych kolorów !! Jedna na milion, wyjątkowa, szalona !
Ja tu wrócę ! Pamiętaj !!!

Data 2012-05-12
Dodał Jozefina.
Temat "koko-spoko"

Ale z Ciebie kokietka...obawy ?? Rudziutka Ty jestes tak dobrze zorganizowana i ekspres we wszystkim ze jak zawsze bedzie na czas i swietnie wszystko zrobione ...egzaminy zdasz spiewajaco (trzymam kciuki) ..i zlot wypadnie rewelacyjnie ...:)) wiec ..".koko-spoko":))))

Data 2012-05-08
Dodał Roberto
Temat Sielsko-wiejsko

Do stajni Rudej Wiedźmy zawitaliśmy w weekend majowy z myślą o naszej córce która kocha konie.( A niech weźmie sobie parę lekcji, jak sie spodoba to zapiszemy na obóz). No i jak już wyjeżdżaliśmy do domu to od razu chcieliśmy wracać. No bo... Przesympatyczni gospodarze pełni humoru (Marek the best), straaaasznie gościnni. Jedzonko pychota i dużo. (musiałem talerz zasłaniać tak Agnieszka dokładała dokładki). Gospodarstwo w cichej , spokojnej okolicy, łąki lasy, co nam bardzo odpowiadało. Konie cudowne (sam dosiadałem Awantury), gromadka
kotków i piesków. Jeśli ktoś lubi luksusy to polecam hotele typu Gołębiewski. Ale jeśli komuś zależy na ciszy , spokoju i nie przeszkadza
sielskość-wiejskość to polecam Stajnię Rudej Wiedźmy. Zapisaliśmy naszą
Kamilkę ma obóz jeździecki i sami też tam na pewno wrócimy. Pozdrowionka od Kasi, Kamilki i Roberta.

P.S. A na odchodne dostaliśmy do domciu pyszny pasztecik
domowej roboty. Ha.

Data 2012-05-07
Dodał Małgorzata
Temat Sobotni weekend

Wpadliśmy bez zapowiedzi i zostaliśmy cudownie przyjęci! Pani Agnieszka tryska energią i ogromem ciepła. Nasza córka, która z rezerwą podchodzi do obcych, szybko znalazła z nią kontakt. Widać, że Pani Agnieszka kocha dzieci i traktuje je z czułością. Chociaż w stajni wymagała posłuszeństwa i uwagi. Podobała nam się jazda, dziecko miało spokojnie wszystko objaśnione. Zostaliśmy przyjęci smacznym sernikiem, niewiele go zostało :)) Gorąco polecam!!
P.S. Ten przyjazd bez zapowiedzi był takim sprawdzianem :)))

Data 2012-03-27
Dodał Ruda Wiedźma
Temat Staruszkowie górą :))

Grażynko i wszyscy młodzi duchem, też. Dla nas przede wszystkim jest ta zabawa. Podobno kobieta po 40 wytwarza takie feromony, które czują konie i dlatego kobiecie dojrzałej łatwiej jest dogadać się z wierzchowcem. Nie pamiętam gdzie to przeczytałam, coś po głowie plącze mi się Mickunas, nasz polski zaklinacz. Więc do dzieła

Data 2012-03-29
Dodał Grażyna
Temat Re:Staruszkowie górą :))

Aguś ,to ja zamawiam dla siebie tego pięknego ogiera!!

Data 2012-03-27
Dodał Grażyna
Temat pisz więcej..więcej..więcej

Ruda ..super strona i super zabawa dla dziewcząt ...ale co ze staruszkami? pomyśl:)))