Książka odwiedzin

Data 2012-08-27
Dodał Józefina
Temat wakacje...

Koniec wakacji ,koniec ogromu pracy a zarazem radości i śmiechu .Wszystkie wakacyjne "córeczki" już w domu i zapewne wakacje u Ciebie długo zapiszą się w ich pamięci jak i Twojej . Po odpoczynku zapewne znajdziesz teraz czas na odwiedziny starych i nowych wiedźm i wiedźminów na blogu i forum KW. Aguś ..brakuje tam Ciebie ....

Data 2012-08-12
Dodał Kasia i Magda Kubis
Temat super wakacje :-))))))))))

POLECAMY !!!!!!!!!!!!!!!
Agnieszko bardzo dziękujemy za wspaniałe dwa tygodnie ( Kasia już tęskni i mówi, że szkoda że nie 4 :-)) ) Stworzyłaś wspaniałe miejsce :-)). Cudowna ciepła, rodzinna atmosfera ( ale z zasadami :-) ) - jak w domu, wspaniałe jedzenie, świetne miejsce, przesympatyczna cała Twoja Rodzinka ( szczególne podziękowania dla Pani Zuzi :-)) ), no i do TEGO oczywiście JAZDY KONNE :-)) , co daje WSPANIAŁĄ CAŁOŚĆ. :-) . My do Was wrócimy bardzo szybko :-). pozdrawiamy :-)

Data 2012-08-10
Dodał Jędruś
Temat podziękowania

Cześć Ruda W.
Muszę Ci się przyznać do tego, że moja córka po szkole jaką dostała na Twoim obozie nie dość, że stała się duuużo bardziej samodzielna, to jeszcze nauczona została "trzymać się końskiej grzywy"!!!
Zgodnie z jej oceną - u Ciebie była NAPRAWDĘ uczona jazdy konnej!
Dzięki za trud i poświęcenie - Jędrek.
P.S. ...i nie dziękuj za pozytywną ocenę... ;)))

Data 2012-08-02
Dodał Krystyna
Temat Obóz konny

Moja córka jest już po obozie konnym u Rudej Wiedżmy. Z całego serca polecam!!! Śliczne, czyste pokoje - dziewczynki nie tylko same sprzątają ale też mają sprzątane :). moja córka się świetnie bawiła mimo obowiązującego surowego regulaminu. Jedzenie przepyszne, dzieci mają dogadzane na każdym kroku. My wracamy już w zimie. pozdrawiam

Data 2012-07-19
Dodał natalia
Temat nie ma takiej drugiej jak ty

Nie ma lepszej stajni ,mogę się założyć o 100 złotych a nawet 1000.Pani Agnieszka - świetna kucharka , nauczycielka i oczywiście pani mama :)Pan Marek - zabawny (dziękujemy za niezapowiedzianą kontrolę - następnym razem zamiast warkoczyków będzie coś innego ;p) i oczywiście Natalia i Dominika - nie ma określeń na takie dziewczyny jak one (dzięki za niesamowitą ostatnią noc)=] Każdy kto szuka niesamowitych wrażeń z koloni POLECAM JEDYNĄ W SWOIM RODZAJU STAJNIĘ RUDEJ WIEDŹMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Data 2012-07-17
Dodał Piotrek
Temat ?????????

Czemu taka cisza na tym blogu!!!!???? Ja nie mam z czego się śmiać !!! No weź się postaraj !!!!!

Data 2012-06-22
Dodał tekila
Temat nic dodać!!!!

super fajnie,piękne koniki. niezapomniana parna i gorąca noc w namiocie!!!!
całuski Aguś!!!

Data 2012-06-15
Dodał Beata Jarząb
Temat Jazda konna

Byliśmy u Rudej Wiedźmy :)( przepraszam, Pani Agnieszko, ale to nadal mnie śmieszy ) z naszym 10 - letnim synem późnym popołudniem w niedzielę. Z czystym sumieniem polecam !! Konie spokojne, Avanti posłusznie wykonywała polecenia, nasz syn wniebowzięty. Pani Agnieszka wymaga bezwzględnego posłuszeństwa w stajni i uwagi ( co zrozumiałe !! ) i ma umiejętność dogadywania się z dziećmi.
My wracamy w sierpniu. Pozdrawiam Beata

Data 2012-06-04
Dodał Jagoda
Temat Hołubienie

Chyba od czasów niemowlęctwa nie byłam tak rozpieszczana, hołubiona i otoczona zainteresowaniem i życzliwością, jak u Rudej Wiedźmy. Jeśli ktoś jest zmęczony, zestresowany, albo po prostu ma doła, to polecam. Wróci do tych słodkich czasów, kiedy był otoczony czułą i uważną opieką i szybko odnajdzie siły.

Data 2012-05-22
Dodał Krystyna i Pierre
Temat Jeszcze raz dziękujemy

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniały pobyt, pyszne jedzonko, ale przede wszystkim za niepowtarzalną atmosferę życzliwości i dobroci dla wszystkiego, co żyje. Pogłaskaj joreczki od nas! Konie też, po pyskach. A Waszej rodzince całusy!